05.07.2015 zakończyła się trzecia edycja Rekolekcji Na Szlaku. Tym razem naszym celem były Gorce oraz Pieniny. Przez 5 upalnych dni mogliśmy podziwiać majestat Tatr z perspektywy Gorców oraz poznawać majestat Boga, który stworzył góry tak wspaniale. Osiem osób każdego dnia przemierzało szlak od schroniska do schroniska. Na szlaku każdego dnia mogliśmy uczestniczyć we Mszy św. słuchać nauczania, poznawać Słowo Boże oraz budować się niesamowitymi świadectwami. Był to czas dobry pod każdym względem, zarówno dla ducha jak i ciała. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego lata i kolejnej, czwartej już edycji Rekolekcji Na Szlaku.

Jeden z uczestników tak opisuje swoje przeżycia:
„W programie duchowym mi się podobało podejście i praca nad fragmentami Pisma Świętego. To, że był na to określony czas. Turystycznie najbardziej mi się podobało to, że chodziliśmy od schroniska do schroniska bez jednego wyznaczonego miejsca noclegowego.
Duchowo przeżyłem dobry czas w rozważaniu słowa Bożego. Odkryłem, że warto pracować każdego dnia nad krótkim fragmentem w zastanowieniu do mojego życia.
Cieszę się, że wyjazd był w góry. Bardzo dobra organizacja wyjazdu, szkoda, że pojechało nas tylko 8 osób. Wyjazd był bardzo wartościowy :).”

gorce